Pokoje - Rooms
Sem vložte podnadpis

Hrad je za provozu opravován, rekonstruován a rozšiřován. Za posledních 5 let je hrad zhruba od konce dubna do konce roku plně vytížen různými akcemi, které se na hradě konají. vznikla tak naléhavá potřeba ubytování, která dosud na hradě neexistovala a obecně na hradech není obvyklá.  Z těchto důvodů  byl zpracován PROJEKT na postupné vybudování apartmánů v jednotlivých hradních budovách. Nabízíme prvních 20 apartmánů jako příležiitost pro bezpečné investování a zhodnocování peněz.

Viz INVESTICE     

Jednotlivé pokoje mají různou velikost (od 12m2 do 45m2 včetně sociálního vybavení. Všechny pokoje budou vybaveny dvojlůžky, úložným prostorem, WiFi a další vybavenosti podle velikosti pokoje. K pokojům patří i možnost zabezpečeného parkování, možnost využívání ostatních nabídek hradu, jako je hradní vinárna, posezení u ohně, možnost venkovního grilování, dětské hřiště. 
V samotném hradě nabízíme ubytování v 38 podkrovních nově zbudovaných pokojích, které spojují moderní prvky, tradiční komfort a to vše je zasazeno do středověkého hradu.

Všechny pokoje mají:

  • Zdarma WiFi & přístup na Internet
  • Plochou TV obrazovku
  • Sprchu
  • W/C
  • El. konvici


The castle offers accommodation in 38 newly built attic rooms, which combine modern elements of traditional comfort and everything is set in a medieval castle.

All rooms have:

Free WiFi & Internet access

Flat-screen TV

shower

W / C

El. kettle