Reference zákazníků - Testimonials
Sem vložte podnadpis

Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby, která nám pomůže se neustále vylepšovat, abychom se s Vámi potkávali častěji. 

We appreciate your feedback which will help us to improve our services in order to able to meet you more often at the castle.

Monika Ondráčková

Úžasné místo, výborné jídlo a skvělí lidé. Náš svatební den byl naprosto dokonalý díky usměvavému, milému a ochotnému personálu naprosto vynikajícímu obědu (bezkonkurenční vývar s játrovými knedlíčky a vepřová panenka plněná špenátem). A večer naprosto spokojených 70 hostů, kteří měli v bříšku, jako v pokojíčku. Ještě jednou děkujeme za vše, byli jste prostě úžasní se svojí starostlivostí, prostě jste lidé na svém místě. 

Lucie Zeiselová Kadaňková

Vynikající místo, krásný výhled do okolních vinohradů a na Pálavu, pro svatby a jiné oslavy jako dělané. Občerstvení nemělo chybu - teplý i studený raut vynikající, pečené sele užasné.
Personál včetně paní vedoucí hodnotíme také na 5 hvězdiček. Užasní lidé, kteří svou práci umí a dělají ji naplno. Opravdu velká pochvala.
DOPORUČUJEME nejenom my, ale i dalších zúčastněných 90 lidí na naší nejlepší svatbě.

Romana Dostálová Rádlová‎

Ráda bych tady poděkovala za pohádkovou svatbu, kterou jsme prožili na hradě 3.9.2016.
Svatba zde byla nezapomenutelná a protkaná úsměvy.
Strávili jsme den ve skvělé společnosti paní Kamily a pana Silvestra.Zde nesmíme zapomenout ani na kolektiv lidí, kteří o nás celý den pečovali.
Velká pochvala míří kuchařům,servírkám,barmanovi,paní průvodkyni,paní floristce a dalším skvělým lidičkám, kteří způsobili, že ještě dnes máme úsměv na tváři a vzpomínáme.
Děkujeme za Vaše nasazení a práci nad rámec Vašich možností.
Vaši šťastný Banáni